QXL.dkSøg14 søgeresultater
Kategorier
  • Lyngby porcelæn(14)
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1
Produkt Slut Bud Pris
nr 97 lyngby pige med hund Nr. 97 Lyngby Pige med hund 12/12/2018 22:16 0
399,- DKK
flot lyngby figur l 17 5cm FLOT LYNGBY FIGUR L-17,5cm 13/12/2018 17:16 0
200,- DKK
lyngby vase 10 cm gl model Lyngby Vase 10 cm. (gl. model) 13/12/2018 20:44 0
400,- DKK
lyngby vase 15 cm gl model Lyngby Vase 15 cm (gl. model) 13/12/2018 20:52 0
650,- DKK
lyngby porcelaens fad nr 124 2 75 oe 18 5 cm h 3 8 cm LYNGBY PORCELÆNS FAD NR. 124-2-75. Ø. 18,5 CM. H. 3,8 CM. 14/12/2018 18:50 0
230,- DKK
lyngby ildfaste skaale skaal m hank oe 10 stor skaal oe 13 c LYNGBY, ILDFASTE SKÅLE. SKÅL M/HANK Ø. 10. STOR SKÅL Ø. 13 C 14/12/2018 18:50 0
180,- DKK
lyngby porcelaen nr 3028 cigaret holder krakeleret look LYNGBY PORCELÆN NR. 3028. CIGARET HOLDER, KRAKELERET LOOK. 14/12/2018 18:50 0
70,- DKK
6 stk lyngby kuvertaskebaegre 6 stk. Lyngby kuvertaskebægre. 15/12/2018 13:34 0
90,- DKK
flot lyngby vase h 18cm FLOT LYNGBY VASE H-18cm 15/12/2018 17:34 0
299,- DKK
flot lyngby hund figur nr 85 FLOT LYNGBY HUND FIGUR NR 85 15/12/2018 17:42 0
399,- DKK
stelton boernetallerken skridsikker bund Stelton- børnetallerken skridsikker bund 16/12/2018 08:34 0
100,- DKK
5 kaffekopper lyngby som nye 5 Kaffekopper, Lyngby, Som nye. 17/12/2018 21:08
220,- DKK
flot lyngby vase h 18cm FLOT lyngby vase H-18cm 18/12/2018 14:16 0
300,- DKK
kongens lyngby KONGENS LYNGBY. 20/12/2018 09:19 0
100,- DKK

Viser: 1-14  af  14  linjer

1 |
Opdateret: 11/12/2018 19:58.