QXL.dkSøg16 søgeresultater
Kategorier
  • Lyngby porcelæn(16)
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1
Produkt Slut Bud Pris
lyngby porcelaens fad nr 124 2 75 oe 18 5 cm h 3 8 cm LYNGBY PORCELÆNS FAD NR. 124-2-75. Ø. 18,5 CM. H. 3,8 CM. < 56 min. 0
230,- DKK
lyngby ildfaste skaale skaal m hank oe 10 stor skaal oe 13 c LYNGBY, ILDFASTE SKÅLE. SKÅL M/HANK Ø. 10. STOR SKÅL Ø. 13 C < 56 min. 0
180,- DKK
lyngby porcelaen nr 3028 cigaret holder krakeleret look LYNGBY PORCELÆN NR. 3028. CIGARET HOLDER, KRAKELERET LOOK. < 56 min. 0
70,- DKK
flot lyngby vase h 18cm FLOT lyngby vase H-18cm 20/6/2018 18:56 0
300,- DKK
flot lyngby vase h 18cm FLOT LYNGBY VASE H-18cm 20/6/2018 20:24 0
299,- DKK
flot lyngby hund figur nr 85 FLOT LYNGBY HUND FIGUR NR 85 20/6/2018 20:38 0
399,- DKK
nr 97 lyngby pige med hund Nr. 97 Lyngby Pige med hund 22/6/2018 16:16 0
399,- DKK
6 stk lyngby kuvertaskebaegre 6 stk. Lyngby kuvertaskebægre. 23/6/2018 10:50 0
90,- DKK
stelton boernetallerken skridsikker bund Stelton- børnetallerken skridsikker bund 23/6/2018 20:00 0
100,- DKK
flot lyngby figur l 17 5cm FLOT LYNGBY FIGUR L-17,5cm 24/6/2018 20:14 0
200,- DKK
lyngby picnic smoerebrikker Lyngby Picnic smørebrikker 29/6/2018 12:14 0
145,- DKK
4 stk kuvertaskebaegre med reklametryk 4 STK. KUVERTASKEBÆGRE MED REKLAMETRYK 29/6/2018 13:42 0
50,- DKK
kongens lyngby KONGENS LYNGBY. 29/6/2018 17:57 0
100,- DKK
lyngby vase med blomstermotiv 10 cm Lyngby Vase med blomstermotiv 10 cm. 29/6/2018 22:36 0
350,- DKK
5 kaffekopper lyngby som nye 5 Kaffekopper, Lyngby, Som nye. 2/7/2018 20:44
220,- DKK
lyngby vase 20 cm Lyngby vase, 20 cm 3/7/2018 07:16 0
700,- DKK

Viser: 1-16  af  16  linjer

1 |
Opdateret: 19/6/2018 14:36.