QXL.dkSøg6 søgeresultater
Kategorier
  • Lyngby porcelæn(6)
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1
Produkt Slut Bud Pris
lyngby porcelaens fad nr 124 2 75 oe 18 5 cm h 3 8 cm LYNGBY PORCELÆNS FAD NR. 124-2-75. Ø. 18,5 CM. H. 3,8 CM. 6/3/2021 19:11 0
230,- DKK
lyngby porcelaen nr 3028 cigaret holder krakeleret look LYNGBY PORCELÆN NR. 3028. CIGARET HOLDER, KRAKELERET LOOK. 6/3/2021 19:11 0
70,- DKK
lyngby porcelaen floede og sukkersaet Lyngby Porcelæn - fløde og sukkersæt - 8/3/2021 14:56 0
80,- DKK
retro kaffekande fra lyngby porcelaenn Retro kaffekande fra Lyngby Porcelænn- 8/3/2021 14:56 0
100,- DKK
diverse kopper med desserttallerkner fra lyngby porcelaen Diverse kopper med desserttallerkner fra Lyngby Porcelæn - 8/3/2021 14:58 0
150,- DKK
kongens lyngby KONGENS LYNGBY. 11/3/2021 11:37 0
100,- DKK

Viser: 1-6  af  6  linjer

1 |
Opdateret: 4/3/2021 23:48.