QXL.dkSøg11 søgeresultater
Kategorier
  • Lyngby porcelæn(11)
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1
Produkt Slut Bud Pris
flot lyngby hund figur nr 85 FLOT LYNGBY HUND FIGUR NR 85 19/6/2019 10:06 0
399,- DKK
flot lyngby vase h 18cm FLOT lyngby vase H-18cm 19/6/2019 14:32 0
300,- DKK
lyngby porcelaens fad nr 124 2 75 oe 18 5 cm h 3 8 cm LYNGBY PORCELÆNS FAD NR. 124-2-75. Ø. 18,5 CM. H. 3,8 CM. 19/6/2019 17:15 0
230,- DKK
lyngby porcelaen nr 3028 cigaret holder krakeleret look LYNGBY PORCELÆN NR. 3028. CIGARET HOLDER, KRAKELERET LOOK. 19/6/2019 17:15 0
70,- DKK
lyngby ildfaste skaale skaal m hank oe 10 stor skaal oe 13 c LYNGBY, ILDFASTE SKÅLE. SKÅL M/HANK Ø. 10. STOR SKÅL Ø. 13 C 19/6/2019 17:16 0
180,- DKK
kongens lyngby KONGENS LYNGBY. 24/6/2019 15:41 0
100,- DKK
lyngby vase gl model 10 cm Lyngby Vase (gl. model) 10 cm. 25/6/2019 10:29 0
350,- DKK
flot lyngby figur l 17 5cm FLOT LYNGBY FIGUR L-17,5cm 1/7/2019 13:56 0
200,- DKK
flot lyngby vase h 18cm FLOT LYNGBY VASE H-18cm 1/7/2019 17:08 0
299,- DKK
lyngby skaal Lyngby skål. 1/7/2019 17:49 0
100,- DKK
5 kaffekopper lyngby som nye 5 Kaffekopper, Lyngby, Som nye. 1/7/2019 21:36
220,- DKK

Viser: 1-11  af  11  linjer

1 |
Opdateret: 19/6/2019 05:46.