QXL.dkSøg17 søgeresultater
Kategorier
  • Lyngby porcelæn(17)
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1
Produkt Slut Bud Pris
lyngby vase lyngby vase 18/8/2018 06:02 0
75,- DKK
nr 97 lyngby pige med hund Nr. 97 Lyngby Pige med hund 19/8/2018 19:46 0
399,- DKK
flot lyngby figur l 17 5cm FLOT LYNGBY FIGUR L-17,5cm 19/8/2018 20:32 0
200,- DKK
lyngby porcelaens fad nr 124 2 75 oe 18 5 cm h 3 8 cm LYNGBY PORCELÆNS FAD NR. 124-2-75. Ø. 18,5 CM. H. 3,8 CM. 19/8/2018 20:56 0
230,- DKK
lyngby ildfaste skaale skaal m hank oe 10 stor skaal oe 13 c LYNGBY, ILDFASTE SKÅLE. SKÅL M/HANK Ø. 10. STOR SKÅL Ø. 13 C 19/8/2018 20:56 0
180,- DKK
lyngby porcelaen nr 3028 cigaret holder krakeleret look LYNGBY PORCELÆN NR. 3028. CIGARET HOLDER, KRAKELERET LOOK. 19/8/2018 20:56 0
70,- DKK
flot lyngby hund figur nr 85 FLOT LYNGBY HUND FIGUR NR 85 19/8/2018 21:58 0
399,- DKK
flot lyngby vase h 18cm FLOT LYNGBY VASE H-18cm 19/8/2018 22:06 0
299,- DKK
lyngby vase nr 140 2 93 Lyngby vase nr.140-2-93 19/8/2018 22:12 0
200,- DKK
flot lyngby vase h 18cm FLOT lyngby vase H-18cm 20/8/2018 19:30 0
300,- DKK
lyngby picnic smoerebrikker Lyngby Picnic smørebrikker 24/8/2018 07:56 0
125,- DKK
et skoent ovalt fad fra lyngby porcelaen danild Et skønt ovalt fad fra Lyngby Porcelæn Danild 24/8/2018 14:29 0
75,- DKK
4 stk kuvertaskebaegre med reklametryk 4 STK. KUVERTASKEBÆGRE MED REKLAMETRYK 25/8/2018 19:14 0
50,- DKK
stelton boernetallerken skridsikker bund Stelton- børnetallerken skridsikker bund 26/8/2018 08:00 0
100,- DKK
5 kaffekopper lyngby som nye 5 Kaffekopper, Lyngby, Som nye. 27/8/2018 20:52
220,- DKK
kongens lyngby KONGENS LYNGBY. 27/8/2018 21:41 0
100,- DKK
lyngby vase med blomstermotiv 10 cm Lyngby Vase med blomstermotiv 10 cm. 31/8/2018 08:42 0
300,- DKK

Viser: 1-17  af  17  linjer

1 |
Opdateret: 17/8/2018 18:33.