QXL.dkSøg23 søgeresultater
Kategorier
  • Lyngby porcelæn(23)
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1
Produkt Slut Bud Pris
lyngby picnic smoerebrikker Lyngby Picnic smørebrikker 20/11/2017 13:27 0
125,- DKK
lyngby porcelaens fad nr 124 2 75 oe 18 5 cm h 3 8 cm LYNGBY PORCELÆNS FAD NR. 124-2-75. Ø. 18,5 CM. H. 3,8 CM. 20/11/2017 20:07 0
230,- DKK
lyngby ildfaste skaale skaal m hank oe 10 stor skaal oe 13 c LYNGBY, ILDFASTE SKÅLE. SKÅL M/HANK Ø. 10. STOR SKÅL Ø. 13 C 20/11/2017 20:07 0
180,- DKK
lyngby porcelaen nr 3028 cigaret holder krakeleret look LYNGBY PORCELÆN NR. 3028. CIGARET HOLDER, KRAKELERET LOOK. 20/11/2017 20:09 0
70,- DKK
5 kaffekopper lyngby som nye 5 Kaffekopper, Lyngby, Som nye. 20/11/2017 20:12
220,- DKK
porcelaen antik japansk skaal med fine motiver porcelæn antik japansk skål med fine motiver 21/11/2017 10:48 0
325,- DKK
485,- DKK
nr 97 lyngby pige med hund Nr. 97 Lyngby Pige med hund 21/11/2017 18:36 0
399,- DKK
flot lyngby vase h 18cm FLOT LYNGBY VASE H-18cm 22/11/2017 08:42 0
299,- DKK
flot lyngby hund figur nr 85 FLOT LYNGBY HUND FIGUR NR 85 22/11/2017 13:52 0
399,- DKK
flot lyngby figur l 17 5cm FLOT LYNGBY FIGUR L-17,5cm 22/11/2017 14:30 0
200,- DKK
lyngby trekantet skaal Lyngby Trekantet skål 22/11/2017 15:16 0
200,- DKK
lyngby vase nr 140 2 93 Lyngby vase nr.140-2-93 22/11/2017 15:18 0
250,- DKK
lyngby vase med dragemotiv 20 cm Lyngby vase med dragemotiv, 20 cm. 22/11/2017 21:46 0
200,- DKK
turi kop design 60 erne tor viking TURI kop- design 60-erne-Tor Viking. 23/11/2017 21:50 0
50,- DKK
gammel vase lyngby porcellaen Gammel vase - Lyngby porcellæn 24/11/2017 20:46 0
750,- DKK
4 stk kuvertaskebaegre med reklametryk 4 STK. KUVERTASKEBÆGRE MED REKLAMETRYK 24/11/2017 21:24 0
50,- DKK
soed kande fra lyngby porcelaen Sød kande fra Lyngby Porcelæn 25/11/2017 18:30
40,- DKK
lyngby vase med blomstermotiv gammel model Lyngby vase med blomstermotiv (gammel model) 29/11/2017 17:10 0
600,- DKK
lyngby vase 10 cm Lyngby Vase, 10 cm. 1/12/2017 10:58 0
450,- DKK
lyngby vase 6 cm Lyngby Vase, 6 cm 1/12/2017 11:27 0
350,- DKK
stelton boernetallerken skridsikker bund Stelton- børnetallerken skridsikker bund 1/12/2017 18:58 0
100,- DKK
kew gardens skaal english ironstone KEW GARDENS -skål.English Ironstone 1/12/2017 20:38 0
50,- DKK
roerstrand porcelaen nr 672 Rørstrand porcelæn nr 672 1/12/2017 20:40 0
30,- DKK

Viser: 1-23  af  23  linjer

1 |
Opdateret: 20/11/2017 05:03.