QXL.dkSøg13593 søgeresultater
Kategorier
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Produkt Slut Bud Pris
dk godt lot 4 rbs afa ca kr 3 000 00 7 paene maerker DK: GODT lot 4 rbs. Afa ca. kr. 3.000,00.! 7 pæne mærker. !! 17/8/2018 19:51 37
380,- DKK
paent stemplet planche med julemaerker fra 1904 2003 PÆNT STEMPLET PLANCHE MED JULEMÆRKER FRA 1904-2003 17/8/2018 20:27 0
75,- DKK
skalatryk fra 1978 utakket ufoldet SKALATRYK FRA 1978 UTAKKET UFOLDET 17/8/2018 20:56 0
100,- DKK
komplet skalatryk ufoldet fra 1953 KOMPLET SKALATRYK UFOLDET FRA 1953 17/8/2018 20:58 0
100,- DKK
komplet skalatyk fra 1951 ufoldet og utakket KOMPLET SKALATYK FRA 1951 UFOLDET OG UTAKKET 17/8/2018 22:00 0
200,- DKK
ufoldet juleark fra 1969 utakket UFOLDET JULEARK FRA 1969 UTAKKET 17/8/2018 22:04 0
75,- DKK
perfins brev apm PERFINS BREV ( APM ) 17/8/2018 22:27 0
35,- DKK
bornholmsk jul 1975 ufoldet BORNHOLMSK JUL 1975 UFOLDET 18/8/2018 15:18 0
25,- DKK
bornholmsk jul 1976 ufoldet BORNHOLMSK JUL 1976 UFOLDET 18/8/2018 15:22 0
25,- DKK
dansk skaansk jul 1973 med over tryk 1975 ufoldet DANSK SKAANSK JUL 1973 MED OVER TRYK 1975 UFOLDET 18/8/2018 15:32 0
35,- DKK
2 juleark fra 1953 2 JULEARK FRA 1953 18/8/2018 20:16 0
40,- DKK
julehilsen fra dyrehaven med overtrykt 1984 86 ufoldet JULEHILSEN FRA DYREHAVEN MED OVERTRYKT 1984/86 UFOLDET 18/8/2018 20:18 0
50,- DKK
danmark afa nr 35 flot stemplet med streg i m daanmark DANMARK AFA NR 35 FLOT STEMPLET MED STREG I M DAANMARK 18/8/2018 20:20 0
495,- DKK
dk afa nr 1 lux stemplet afa kr 1 200 00 DK: Afa nr. 1 LUX stemplet. Afa kr. 1.200,00 !!!!!!!!!!!!!!! 18/8/2018 20:25 28
180,- DKK
jule souvenirmappe 1993 JULE SOUVENIRMAPPE 1993 18/8/2018 20:30 0
40,- DKK
jule souvenirmappe 1995 JULE SOUVENIRMAPPE 1995 18/8/2018 20:38 0
40,- DKK
juleark fra unicef JULEARK FRA UNICEF 18/8/2018 20:42 0
3,- DKK
nyt nyt ark rast fra landbrugs udstillingen 1938 NYT NYT ARK RAST FRA LANDBRUGS UDSTILLINGEN 1938 18/8/2018 20:46 0
5,- DKK
nyt nyt juleark fra djf 1982 m overtryk 1984 NYT NYT JULEARK FRA DJF 1982 M/OVERTRYK 1984 18/8/2018 20:46 0
8,- DKK
danmark saet afa nr 186 95 DANMARK SÆT AFA NR. 186-95 18/8/2018 21:16 0
125,- DKK
danmark saet afa nr 186 95 stemplet DANMARK SÆT AFA NR. 186-95 STEMPLET 18/8/2018 21:16 0
75,- DKK
sort tryk fra danmark SORT TRYK FRA DANMARK 18/8/2018 21:30 0
50,- DKK
juleark fra 1986 med sinatur ufoldet JULEARK FRA 1986 MED SINATUR UFOLDET 18/8/2018 21:50 0
60,- DKK
juleark fra 1970 i mappe ufoldet JULEARK FRA 1970 I MAPPE UFOLDET 18/8/2018 21:58 0
35,- DKK
amnesty helark ufoldet AMNESTY HELARK UFOLDET 18/8/2018 22:08 0
30,- DKK
helark med hoens HELARK MED HØNS 18/8/2018 22:12 0
30,- DKK
sjorvt stort maerke boernehjaelps posten postfrisk 1 kroner SJORVT STORT MÆRKE BØRNEHJÆLPS-POSTEN POSTFRISK 1 KRONER 18/8/2018 22:50 0
25,- DKK
juleark fra danamrk 1982 med fejltryk ufoldet JULEARK FRA DANAMRK 1982 MED FEJLTRYK UFOLDET 18/8/2018 23:00 0
225,- DKK
proevetryk juleark utakket fra 1969 PRØVETRYK JULEARK UTAKKET FRA 1969 18/8/2018 23:02 0
225,- DKK
skalatryk fra 1977 takket ufoldet SKALATRYK FRA 1977 TAKKET UFOLDET 18/8/2018 23:04 0
75,- DKK

Viser: 1-30  af  1000  linjer

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 |
.
Opdateret: 17/8/2018 18:33.