QXL.dkSøg13065 søgeresultater
Kategorier
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Produkt Slut Bud Pris
firblok afa nr 31 FIRBLOK AFA NR. 31 21/8/2019 10:34 0
75,- DKK
3 ufoldet juleark 1967 68 og 1969 3 UFOLDET JULEARK 1967-68 OG 1969 21/8/2019 22:42 0
95,- DKK
postfriske 4 blokke frankering for 2 800 kr Postfriske 4 blokke. Frankering for 2.800 kr. 22/8/2019 19:07 27
580,- DKK
360 postfriske 4 blokke flere bedre fra dk 360 postfriske 4 blokke, flere bedre. Fra DK. 22/8/2019 19:22 19
180,- DKK
jule souvenirmappe 2007 JULE SOUVENIRMAPPE 2007 23/8/2019 09:56 0
35,- DKK
jule souvenirmappe 2002 JULE SOUVENIRMAPPE 2002 23/8/2019 09:58 0
35,- DKK
jule souvenirmappe 1995 JULE SOUVENIRMAPPE 1995 23/8/2019 10:04 0
40,- DKK
jule souvenirmappe 1980 JULE SOUVENIRMAPPE 1980 23/8/2019 10:10 0
35,- DKK
skalatryk fra 1979 ufoldet og utakket SKALATRYK FRA 1979 UFOLDET OG UTAKKET 23/8/2019 20:02 0
55,- DKK
juleark oikoumene se jeg goer alting nyt JULEARK OIKOUMENE SE,JEG GØR ALTING NYT 23/8/2019 20:54 0
25,- DKK
afklip dk ca 2 kg i alt Afklip DK ca. 2 kg i alt 24/8/2019 16:20 0
99,- DKK
faeroeerne stjaernestemplet paa danske maerker FÆRØERNE STJÆRNESTEMPLET PÅ DANSKE MÆRKER 24/8/2019 19:24 0
90,- DKK
50,- DKK
dk fint postfrisk parti afa ca 3 000 00 DK: Fint postfrisk parti. Afa ca. 3.000,00 !!!!! 24/8/2019 19:59 13
75,- DKK
4 juleark fra sydslesvig1977 78 79 80 4 JULEARK FRA SYDSLESVIG1977-78-79-80 24/8/2019 21:58 0
40,- DKK
juleark fra 1986 med sinatur ufoldet JULEARK FRA 1986 MED SINATUR UFOLDET 25/8/2019 19:00 0
60,- DKK
dk godt postfrisk parti afa ca kr 7 200 00 DK: GODT postfrisk parti. Afa ca. kr. 7.200,00 !!!!!!!!!! 25/8/2019 19:12 33
280,- DKK
dk godt stemplet parti afa ca kr 11 000 00 DK: GODT STEMPLET PARTI. Afa ca. kr. 11.000,00 !!!!!!!!! 25/8/2019 19:13 28
250,- DKK
proevemaerker PRØVEMÆRKER 25/8/2019 20:24 0
135,- DKK
ufoldet juleark fra 1953 utakket UFOLDET JULEARK FRA 1953 UTAKKET 25/8/2019 20:52 0
75,- DKK
juleark fra 1953 59 overtyk med forskut tryk JULEARK FRA 1953/59 OVERTYK MED FORSKUT TRYK 25/8/2019 21:02 0
100,- DKK
fuglebjerg 2 juleark i mappe 1981takket og utakket FUGLEBJERG 2 JULEARK I MAPPE 1981TAKKET OG UTAKKET 25/8/2019 21:48 0
45,- DKK
dk god kvalitet afa 6000 (DK) god kvalitet AFA 6000 25/8/2019 22:03 34
330,- DKK
dk godt stemplet parti tofarvet afa ca kr 9 500 00 DK: GODT stemplet parti tofarvet. Afa ca. kr. 9.500,00 !!!!! 26/8/2019 19:00 37
290,- DKK
dk godt postfrisk parti afa ca kr 6 000 00 DK: GODT postfrisk parti. Afa ca. kr. 6.000,00 !!!!!!!!!!!!! 26/8/2019 19:23 53
150,- DKK
samling juleark fra sydslesvig 15 forskaelig ufoldet 1963 80 SAMLING JULEARK FRA SYDSLESVIG 15 FORSKÆLIG UFOLDET 1963-80 26/8/2019 21:00
195,- DKK
danmark utakket juleark fra 1952 ufoldet DANMARK UTAKKET JULEARK FRA 1952 UFOLDET 26/8/2019 22:42 0
100,- DKK
juleark fra fuglebjerg 1979 ufoldet JULEARK FRA FUGLEBJERG 1979 UFOLDET 27/8/2019 18:24 0
25,- DKK
4 juleark fra sydslesvig 1968 70 71 og 80 ufoldet 4 JULEARK FRA SYDSLESVIG 1968-70-71 OG 80 UFOLDET 27/8/2019 18:39 0
25,- DKK
10 jule breve fra julemaerkemarch 2010 og 2011 10 JULE BREVE FRA JULEMÆRKEMARCH 2010 OG 2011 27/8/2019 18:42 0
40,- DKK

Viser: 1-30  af  1000  linjer

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 |
.
Opdateret: 21/8/2019 00:21.