QXL.dkSøg12085 søgeresultater
Kategorier
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Produkt Slut Bud Pris
juleark fra 1999 ufoldet JULEARK FRA 1999 UFOLDET 23/1/2018 18:58 0
25,- DKK
ophoert udgivelser fra soenderjylland 1909 OPHØRT UDGIVELSER FRA SØNDERJYLLAND 1909 23/1/2018 19:01 0
75,- DKK
danmark 1 100 foerstedagskonvolutter mange forskellige Danmark, 1.100 Førstedagskonvolutter. Mange forskellige. 23/1/2018 19:09 84
420,- DKK
danmark foerstedagskonvolutter med 4 blokke ca 365 stk Danmark, Førstedagskonvolutter med 4 blokke. Ca. 365 stk. 23/1/2018 19:14 67
280,- DKK
lille lot tofarvet afa pris ca 1500 kr paenemaerker LILLE LOT TOFARVET AFA PRIS CA. 1500 KR PÆNEMÆRKER 23/1/2018 21:06 0
200,- DKK
lille lot med variandter og andet afa pris ca 3000 kr LILLE LOT MED VARIANDTER OG ANDET AFA PRIS CA. 3000 KR. 23/1/2018 21:06 0
275,- DKK
over 100 danske bundter OVER 100 DANSKE BUNDTER 23/1/2018 21:46 0
125,- DKK
variandt i afa nr 1202 med roed prik paent stemplet VARIANDT I AFA NR. 1202 MED RØD PRIK PÆNT STEMPLET 24/1/2018 16:23 1
55,- DKK
variandt paa fdk firblok VARIANDT PÅ FDK FIRBLOK 24/1/2018 16:23 0
25,- DKK
variandt paa fdk med firblok groen strege VARIANDT PÅ FDK MED FIRBLOK GRØN STREGE 24/1/2018 16:23 0
25,- DKK
postfrisk helark afa nr 888 postfrisk POSTFRISK HELARK AFA NR. 888 POSTFRISK 24/1/2018 20:24 0
100,- DKK
postfrisk helark afa nr 746 POSTFRISK HELARK AFA NR. 746 24/1/2018 20:27 0
100,- DKK
danmark miniark samling 1998 2009 27 Danmark miniark samling 1998-2009 ** (27) 24/1/2018 21:55 0
485,- DKK
juleark fra sydslesvig 1957 JULEARK FRA SYDSLESVIG 1957 24/1/2018 22:16 0
35,- DKK
danmark afa nr 35 flot stemplet med streg i m daanmark DANMARK AFA NR 35 FLOT STEMPLET MED STREG I M DAANMARK 24/1/2018 22:19 0
500,- DKK
danmark afa tofarvet 25c paent stemplet med vm iii q 108 Danmark AFA tofarvet 25C pænt stemplet med Vm III- (Q-108) 25/1/2018 19:49 0
1800,- DKK
lot med chr x afa pris ca 3600 kr LOT MED CHR.X AFA PRIS CA. 3600 KR. 25/1/2018 21:06 0
295,- DKK
gammel dansk jul 1979 ufoldet GAMMEL DANSK JUL 1979 UFOLDET 25/1/2018 22:02 0
25,- DKK
gammel dansk jul 1982 ufoldet GAMMEL DANSK JUL 1982 UFOLDET 25/1/2018 22:02 0
25,- DKK
dansk groenlandsk jul 1982 84 ufoldet DANSK-GRØNLANDSK JUL 1982/84 UFOLDET 25/1/2018 22:18 0
35,- DKK
dansk groenlandsk jul 1980 83 overtryk paa ufoldet DANSK-GRØNLANDSK JUL 1980/83 OVERTRYK PÅ UFOLDET 25/1/2018 22:20 0
35,- DKK
komplet samling juleark fra hvidovre 1980 1997 ufoldet KOMPLET SAMLING JULEARK FRA HVIDOVRE 1980-1997 UFOLDET 26/1/2018 15:32 0
150,- DKK
nytryk juleark fra 1945 stemplet nordfrimex 85 NYTRYK JULEARK FRA 1945 STEMPLET NORDFRIMEX 85 26/1/2018 20:56 0
32,- DKK
lille partig 40 oere blaa med diverse fejl og varianter LILLE PARTIG 40 ØRE BLÅ MED DIVERSE FEJL OG VARIANTER 26/1/2018 21:19 1
55,- DKK
juleark fra aalborg 1988 ufoldet JULEARK FRA AALBORG 1988 UFOLDET 27/1/2018 11:56 0
30,- DKK
helsag brev kort 8 oere roed HELSAG BREV-KORT 8 ØRE RØD 27/1/2018 16:24 0
25,- DKK
juleark fra 1950 u takket ufoldet JULEARK FRA 1950 U-TAKKET UFOLDET 27/1/2018 20:46 0
250,- DKK
juleark fra odder 1977 ufoldet utakket JULEARK FRA ODDER 1977 UFOLDET UTAKKET 27/1/2018 20:54 0
30,- DKK
danske bundter over 100 stk DANSKE BUNDTER OVER 100 STK. 27/1/2018 20:58 0
125,- DKK
helark en ny virksomhed ufoldet HELARK EN NY VIRKSOMHED UFOLDET 27/1/2018 21:24 0
25,- DKK

Viser: 1-30  af  1000  linjer

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 |
.
Opdateret: 23/1/2018 13:09.