QXL.dkSøg23 søgeresultater
Kategorier
  • Aluminia(23)
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1
Produkt Slut Bud Pris
aluminia undulater Aluminia undulater 19/6/2019 11:14 0
1589,- DKK
aluminia undulat Aluminia Undulat 19/6/2019 11:15 0
999,- DKK
1930 juleplatte aluminia lille 1930 Juleplatte Aluminia Lille 19/6/2019 14:10 0
300,- DKK
aluminia jule platte 1904 Aluminia jule platte 1904 19/6/2019 14:10 0
300,- DKK
flot vase jul 1916 FLOT VASE JUL 1916 19/6/2019 14:26 0
800,- DKK
aluminia ALUMINIA 19/6/2019 17:15 0
50,- DKK
1921 juleplatte aluminia lille 1921 Juleplatte Aluminia Lille 19/6/2019 17:20 0
400,- DKK
platte frederik den 6 ingen paaskrevet firma men aluminia PLATTE FREDERIK DEN 6 INGEN PÅSKREVET FIRMA MEN ALUMINIA 19/6/2019 21:11 0
40,- DKK
just andersen tinvase JUST ANDERSEN TINVASE 21/6/2019 15:05 0
95,- DKK
aluminia porcelaen bonbonniere h 13 5cm Aluminia Porcelæn Bonbonniere H.13,5cm 22/6/2019 13:44
1780,- DKK
aluminia tranquebar lille sovsekande ae9 Aluminia Tranquebar - lille sovsekande (Æ9) 22/6/2019 20:38 0
220,- DKK
aluminia morgenfrue spisestel 66 dele ALUMINIA - MORGENFRUE - SPISESTEL 66 DELE 25/6/2019 12:18
700,- DKK
aluminia stroeboesse h steensens margarine ALUMINIA STRØBØSSE - H.STEENSENS MARGARINE. 26/6/2019 17:14 0
40,- DKK
aluminia krakele terrine diam 32cm Aluminia krakele terrine diam. 32cm 28/6/2019 09:40
90,- DKK
1935 juleplatte aluminia lille 1935 Juleplatte Aluminia Lille 1/7/2019 06:52 0
950,- DKK
flot aluminia vase 450 114 h 13cm FLOT ALUMINIA VASE 450/114 H-13cm 1/7/2019 08:18 0
400,- DKK
1909 juleplatte aluminia lille 1909 Juleplatte Aluminia Lille 1/7/2019 08:22 0
300,- DKK
columbine blomstervase niels thorsson nr 2761 Columbine blomstervase Niels Thorsson Nr. 2761 1/7/2019 11:02 0
1500,- DKK
aluminia jule platte 1905 Aluminia jule platte 1905 1/7/2019 13:46 0
300,- DKK
ddpa platte 1936 DDPA PLATTE - 1936 1/7/2019 20:48 0
40,- DKK
ddpa platte 1937 DDPA PLATTE - 1937 1/7/2019 20:48 0
40,- DKK
d d p a platte 1931 D.D.P.A. PLATTE - 1931 1/7/2019 20:50 0
40,- DKK
ddpa platte 1935 DDPA PLATTE - 1935. 1/7/2019 20:50 0
40,- DKK

Viser: 1-23  af  23  linjer

1 |
Opdateret: 19/6/2019 05:21.