QXL.dkSøg7 søgeresultater
Kategorier
  • Aluminia(7)
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1
Produkt Slut Bud Pris
aluminia ALUMINIA 7/5/2021 18:56 0
50,- DKK
aluminia porcelaen bonbonniere h 13 5cm Aluminia Porcelæn Bonbonniere H.13,5cm 8/5/2021 15:22
1780,- DKK
platte frederik den 6 ingen paaskrevet firma men aluminia PLATTE FREDERIK DEN 6 INGEN PÅSKREVET FIRMA MEN ALUMINIA 13/5/2021 14:55 0
40,- DKK
aluminia krakele terrine diam 32cm Aluminia krakele terrine diam. 32cm 14/5/2021 11:18
90,- DKK
aluminai fad platte form 352 fra 1914 absolut fejlfri ALUMINAI FAD PLATTE FORM 352 FRA 1914 - ABSOLUT FEJLFRI.. 17/5/2021 09:40 0
550,- DKK
aluminia platte zincks 100 aars jubilaeum ALUMINIA PLATTE - ZINCKS 100-ÅRS JUBILÆUM. 20/5/2021 14:30 0
40,- DKK
sonja tallerkner SONJA TALLERKNER. 20/5/2021 14:32 0
30,- DKK

Viser: 1-7  af  7  linjer

1 |
Opdateret: 6/5/2021 18:20.