QXL.dkSøg14 søgeresultater
Kategorier
  • Aluminia(14)
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1
Produkt Slut Bud Pris
aluminia boernehjaelpsfigurer hyrdinden og skorstensfejeren Aluminia børnehjælpsfigurer - Hyrdinden og skorstensfejeren 10/4/2020 13:24 1
860,- DKK
aluminia ALUMINIA 10/4/2020 14:04 0
50,- DKK
aluminia farverig platte 1915 kastellet i koebenhaven ALUMINIA FARVERIG PLATTE - 1915 - KASTELLET I KØBENHAVEN 10/4/2020 21:02 0
195,- DKK
aluminia porcelaen bonbonniere h 13 5cm Aluminia Porcelæn Bonbonniere H.13,5cm 11/4/2020 14:26
1780,- DKK
platte frederik den 6 ingen paaskrevet firma men aluminia PLATTE FREDERIK DEN 6 INGEN PÅSKREVET FIRMA MEN ALUMINIA 11/4/2020 14:33 0
40,- DKK
2 musselmalede tallerkner aluminia koebehavns fajancefabrik 2 MUSSELMALEDE TALLERKNER. ALUMINIA/KØBEHAVNS FAJANCEFABRIK. 12/4/2020 15:44 0
40,- DKK
aluminia tranquebar lille sovsekande ae9 Aluminia Tranquebar - lille sovsekande (Æ9) 12/4/2020 16:06 0
195,- DKK
aluminia marmeladekrukke Aluminia marmeladekrukke 14/4/2020 19:33 0
35,- DKK
fin aluminia lysestage i form af engel Fin ALUMINIA lysestage i form af engel 15/4/2020 12:59 0
200,- DKK
aluminia boernehjaelpsfigurer dreng og pige med kurv samlet Aluminia børnehjælpsfigurer - dreng og pige med kurv/samlet 15/4/2020 14:57 0
400,- DKK
aluminia krakele terrine diam 32cm Aluminia krakele terrine diam. 32cm 17/4/2020 10:22
90,- DKK
sonja tallerkner SONJA TALLERKNER. 20/4/2020 14:56 0
50,- DKK
columbine blomstervase niels thorsson nr 2761 Columbine blomstervase Niels Thorsson Nr. 2761 21/4/2020 09:58 0
1250,- DKK
4 platter fra ddpa 4 PLATTER FRA DDPA. 22/4/2020 18:28 0
100,- DKK

Viser: 1-14  af  14  linjer

1 |
Opdateret: 9/4/2020 06:33.