QXL.dkSøg9 søgeresultater
Kategorier
  • Aluminia(9)
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1
Produkt Slut Bud Pris
aluminia ALUMINIA 21/10/2019 09:39 0
50,- DKK
2 musselmalede tallerkner aluminia koebehavns fajancefabrik 2 MUSSELMALEDE TALLERKNER. ALUMINIA/KØBEHAVNS FAJANCEFABRIK. 22/10/2019 20:22 0
60,- DKK
platte frederik den 6 ingen paaskrevet firma men aluminia PLATTE FREDERIK DEN 6 INGEN PÅSKREVET FIRMA MEN ALUMINIA 22/10/2019 20:53 0
40,- DKK
3 smaa platter sas 3 små platter SAS 22/10/2019 21:02 0
75,- DKK
columbine blomstervase niels thorsson nr 2761 Columbine blomstervase Niels Thorsson Nr. 2761 23/10/2019 23:10 0
1300,- DKK
aluminia farverig platte 1915 kastellet i koebenhaven ALUMINIA FARVERIG PLATTE - 1915 - KASTELLET I KØBENHAVEN 24/10/2019 19:27 0
225,- DKK
aluminia porcelaen bonbonniere h 13 5cm Aluminia Porcelæn Bonbonniere H.13,5cm 26/10/2019 14:02
1780,- DKK
aluminia tranquebar lille sovsekande ae9 Aluminia Tranquebar - lille sovsekande (Æ9) 26/10/2019 22:24 0
215,- DKK
aluminia krakele terrine diam 32cm Aluminia krakele terrine diam. 32cm 1/11/2019 09:58
90,- DKK

Viser: 1-9  af  9  linjer

1 |
Opdateret: 20/10/2019 21:34.